Forum

Please or Zarejestruj się to create posts and topics.

Naprawa laptopów

Naprawa komputera

Potrzebujesz serwisu naprawy komputera? Twój laptop działa nieprawidłowo? Niewiele rzeczy może tak bardzo zakłócić Twoją pracę i życie, jak uszkodzony komputer. Niezależnie od tego, czy pracujesz w firmie, w szkole, czy przy kreatywnych projektach, życie bez tego niezbędnego sprzętu może być prawie niemożliwe. Rozumiemy wyzwania, przed którymi stoisz, gdy ten ważny element wyposażenia nie współpracuje.Pomoże naprawić kazdy laptop.

Usługi naprawy laptopów

Twój laptop to ważna inwestycja i chcesz, aby działał tak płynnie, jak w dniu zakupu. Niezależnie od tego, czy pobrałeś wirusa, czy doznałeś przypadkowego uszkodzenia, oferujemy szybkie i niezawodne usługi naprawy laptopa. Możesz nam zaufać, że będziemy ostrożnie obchodzić się z Twoim komputerem i traktować go jak cenną własność. Szybko zdiagnozujemy i naprawimy Twój komputer, abyś mógł wrócić do pracy.

Nasi technicy są przeszkoleni do naprawy każdego komputera PC. Pozwól nam przywrócić Twój zaufany laptop do doskonałego stanu. Nasze usługi naprawy laptopów obejmują firmy Samsung, Toshiba, Acer, Asus, IBM, Sony, Dell, Lenovo, Compaq i HP, MSI

O naszych usługach naprawy laptopów

 

LAPTOP NIE URUCHAMIA SIĘ

Jeśli Twój laptop nie chce się uruchomić — lub zawiesza się lub ulega awarii w połowie poranka — może to być niezwykle frustrujące. Może być konieczne zresetowanie laptopa lub problem sprzętowy. Odwiedź najbliższy sklep Yeto.pl, aby przeprowadzić bezpłatną kontrolę, a my szybko przywrócimy Cię do działania.

WYMIANA EKRANU W LAPTOPIE

Pęknięty lub uszkodzony wyświetlacz laptopa uniemożliwia Ci wyraźne widzenie? Odwiedź Yeto. Naprawimy lub wymienimy każdy ekran komputera — i to szybko.

WYMIANA BATERII

Wymiana baterii jest szybka i łatwa. Zaczniemy od pełnej diagnostyki, aby upewnić się, że nie masz innego podstawowego problemu. Z biegiem czasu baterie w naturalny sposób niszczeją i mogą wymagać . Im starszy model, tym większe prawdopodobieństwo wyczerpania baterii. Nie martw się jednak, mamy wysokiej jakości akumulatory czekające na Ciebie w lokalnym sklepie Yeto Poznań.

WOLNY KOMPUTER

Komputer lub laptop działa wolno? Dzieje się tak z każdym z nas, gdy dodajemy więcej plików, aplikacji i programów na naszych dyskach twardych. Zwykle restart (dobrym pomysłem jest robienie tego co najmniej raz w tygodniu) przywróci szybkość działania. Ale jeśli nadal masz problemy, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Umów się na bezpłatną kontrolę już dziś.

ODZYSKIWANIE DANYCH

Brakujące dokumenty i zdjęcia mogą być bolesne, niezależnie od tego, czy są to formularze podatkowe, czy bezcenne zdjęcia z ukończenia szkoły przez dziecko. Dobra wiadomość: tutaj, w Asurion i uBreakiFix, nasi eksperci od naprawy laptopów mogą pomóc Ci znaleźć i przywrócić te niezastąpione pliki i zdjęcia. Mogą również upewnić się, że nigdy więcej ich nie stracisz.

 

Dlaczego Yeto ?

Naprawiamy laptopy wyłącznie przy użyciu części wysokiej jakości. Dzięki temu możemy dostarczać klientom niezawodne rozwiązania naprawcze, a nasze usługi pogwarancyjne gwarantują najwyższą możliwą jakość. Zawsze jesteśmy jednymi z pierwszych, którzy otrzymują nowe komputery po ich wypuszczeniu na rynek, więc możemy od razu przystąpić do naprawy Twojego. Po prostu przynieś go do pobliskiego sklepu Yeto Poznań.

DOŚWIADCZENI TECHNICY

Od zamrożonych ekranów po przesiąknięte kawą klawiatury — nasi eksperci widzieli już wszystko. Są przeszkoleni w naprawianiu laptopa — i robią to szybko. Zajrzyj do naszego najbliższego sklepu. Jesteśmy tutaj, aby pomóc.

1 ROK OGRANICZONEJ GWARANCJI PO NAPRAWIE

Potrzebujesz naprawy komputera? Jeśli znajdziesz niższą opublikowaną cenę za tę samą naprawę u lokalnego konkurenta, dopasujemy ją i przebijemy. Mamy również standardową roczną ograniczoną gwarancję, która chroni laptopa i jest ważna w setkach naszych lokalizacji w całym kraju.

NIEOBOWIĄZKOWA DIAGNOSTYKA

Kiedy przynosisz laptopa do Yeto, pierwszą rzeczą, którą robimy, jest pełne sprawdzenie za 0 złotych, aby znaleźć przyczynę problemów. Kiedy go znajdziemy, ekspert wyjaśni Ci to i przedstawi opcje naprawy oraz szacunki kosztów i czasu. Jeśli wyrazisz na to zgodę, od razu przystąpimy do naprawy Twojego komputera. Nie martw się — szybko przywrócimy Cię do działania.

1 ROK OGRANICZONEJ GWARANCJI PO NAPRAWIE

Profesjonaliści nie ograniczają gwarancji !